Pārdaugavas Svētki

 

Radošās darbības nedēļas radi!latvija ietvaros sestdien, 21.maijā Pārdaugavas svētki RISEBA stendā ikkatram interesentam kopā ar audējām no Ludzas bija iespēja piedalīties mākslas darba radīšanā – vairāku metru garā palaga aušanā ar stellēm, ieaužot līdzi atnestu, lietotu plastmasas maisiņu vai plastmasas iepakojumu, tādējādi tam dodot otru dzīvi.
Katrs dalībnieks, kas sēdās pie stellēm, ne tikai apguva šo senseno amatniecības metodi, bet arī tika iemūžināts fotogrāfijā un viņa ieaustais cm – atzīmēts, pievienojot sveicienu Latvijai tās simtgadē.
Vēlāk kopīgi uzaustais mākslas darbs tiks izstādīts publiskai apskatei un pievienoti dokumentētie kadri un novēlējumi.

Pārdaugavas svētki ir varenas svinības Daugavas kreisajā krastā mītošajiem un ciemos atbraukušajiem. Šīs svinības notika jau septīto reizi. Šī gada tēma: “Pārdaugavas logi”. Cilvēki ir aicināti ieskatīties iekšā, palūkoties ārā, ielaist svaigu gaisu un caur loga rāmi ieraudzīt neparastu ainavas rakursu!

Arkādijas parkā notika dažādas darbnīcas, brīvdabas izstādes, amatu demonstrējumi, eksperimenti, tirdziņš, kafejnīcas, spēles un atrakcijas, mākslas plenērs, LNB Tautas grāmatu plaukta papildināšana un cita rosība! Tostarp bijām arī mēs – AKA Latvia komanda.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *